עייפות כרונית

עייפות ותשישות כרונית – איך יוצאים מזה?

צמח המאקה משמש כבר אלפי שנים לטיפול בתשישות ובעייפות כרונית הנוסעת מסיבות שונות. המאקה הינו מאקה MACAשורש מאכל
תצמית המאקה Maca משקמת את פעילות מערכת האדרנל ומשיבה לגוף את כוחותיו.
צמח המאקה הוא אחד מצמחי המאכל היחידים שמחזקים את יצור האנרגיה של הגוף . זהו צמח מפורסם וידוע בדרום אמריקה ובעיקר בפרו. כשרופאים מערביים נתקלו בצמח המופלא הם הופתעו לגלות את כמות המינרלים והוויטמינים הגדולה שהוא מכיל ולכן הוא מוגדר כ'מזון על' – Super Food.

מאקה אינו תוסף מזון

מיצוי המאקה אינו תוסף מזון, זהו אינו עוד מולטי ויטמין. המאקה הוא מזון מרוכז עם כמות עצומה של מינרלים שנספגים בגוף באופן מלא. מעצם היותו מזון הוא נספג טוב יותר מתוסף מזון.
כבר לאחר שימוש של שבוע מורגש שינוי גדול ויש תחושה של ערנות וחיוניות!
לרכישת מאקה – Organic Maca בהנחה לחצו עכשיו – כי אין מוצר טוב יותר ליזוק ולטיפול בחוסר אנרגיה ועייפות

כל הסגולות המופלאות של המאקה

  • הפחתת מתח, חרדה, דיכאון – אחת התכונות החשובות של ה מאקה Organic Maca הוא הפחתת מתח וחרדה ועל ידי חיזוק בלוטת האדרנל ושיפור מצב הרוח – שיפור שינה – המאקה משפר את איכות השינה כך שהגוף יכול להחזיר לעצמו את כוחותיו.
  • טיפול בריכוז, זיכרון – המשתמשים במאקה – Organic Maca מדווחים על שיפור הריכוז והמיקוד וכמו כן שיפור הזיכרון והיכולת הקוגניטיבית. ספורטאים המשתמשים במאקה – Organic Maca מדווחים על עליה בכוח הסיבולת, שיפור בביצועים וקיצור תהליך ההתאוששות לאחר מאמץ.
  • נשירת שיער, חיזוק ציפורניים – המאקה – Organic Maca מחזק את הדם ובכל מטפל בנשירת שיער ומחזק את הציפורניים.
  • מחקרים רבים מצאו שהמאקה – Organic Maca הוא אפרודיזיאק טבעי כלומר מגביר את הליבידו והאנרגיה המינית במצבים בהם האנרגיה ירודה. המאקה מאזן במהירות את המערכת ההורמונלית

הקליקו על המחקרים שבהמשך כדי לקרוא על הוכחות מדעיות לתכונות המחזקות של המאקה:

מה מיוחד במאקה של 'טבעמד'?

המאקה – Organic Maca של טבעמד הינו אורגני, ומרוכז ללא תוספות של גליצרין וחומרי עיבוי. זהו מאקה טהור ואיכותי שעבר בדיקות יצרן קפדניות. הוכח שהמאקה שלו מועיל במהירות למצבים של עייפות כרונית.

כמות:
סה"כ לתשלום: 0
קנייה מאובטחת

מאקה הינו התוסף הטוב ביותר לטיפול בעייפות כרונית 

נתונים מדעיים על צמח המאקה – Maca

צמח המאקה מכיל בממוצע 16% חלבון ו- 70% פחמימות. הצמח מכיל ריכוז גבוה של מינרלים וויטמינים הדרושים לאדם על בסיס יומי: סידן, זרחן, אלגן, מגנזיום, אבץ, ברזל, נתרן, ויטמין C, ויטמין A, ויטמין E, ויטמין B1, B2, B3. בנוסף מכיל גם את חומצות האמינו החיוניות לבניין הגוף: טריפטופן, ארגינין, ליזין, מתיונין, פנילאלנין, ואלין, תראונין.
צמח המאקה – Organic Maca מכיל תרכובות פנוליות – טאנינים, ספונינים טריטרפנואידיים, סטרולים, אלקלואידים, תרכובות פוליסכרידיות, חומצות אורגניות, חומצות אמינו, benzylated alkamides, תירכובות פיטוכימיות .

מאקה – הישרדות בתנאים קשים

הצמח גדל בהרי האנדים שבפרו ובוליביה בגובה של 4,000-4,500 מטר. המאקה גדל בתנאים קשים בהם שורדים בדרך כלל רק שורים חזקים. בגבהים אלו שוררים תנאים קשים של קור, רוחות חזקות והפרשי טמפרטורה עצומים בין יום ללילה. כמו כן האדמה בהרים היא קשה וסלעית כך שהמאקה יונק את המינרלים והוויטמינים שלו מהסלעים החזקים בעלי המבנה הייחודי המכילים כמות עצומה של מינרלים ורכיבי מזון נדירים. התנאים הקשים בהם הוא גדל תורמים לחוזק ולעמידות שלו כמו גם לתכולה הגבוהה של המינרלים, החלבונים וחומצות האמינו שבו. תושבי פרו יודעים לספר שמי שאוכל את השורש המופלא מגיע לגיל מבוגר מאד כשהוא בריא, צלול, חיוני וערני. עובדה ידועה בפרו ובדרום אמריקה בכלל שהטיפול הטוב והמהיר ביותר לחולשה, עייפות וחוסר אנרגיה הוא אכילת מיצוי של שורש המאקה כדי להחלים ולהתחזק.
בני האינקה והפרואנים משתמשים בפקעות המזינות לטיפול במערכת החיסון, עייפות, אנמיה, פוריות ולשיפור הזיכרון. מניסיון של אלפי שנים בפרו ובוליביה ניתן לנטול את המאקה למשך פרקי זמן ארוכים ללא חשש.
המאקה שייך למשפחת המצליבים, והפקעת שלו היא זו שמכילה כמות עצומה של ויטמינים ומינרלים.

כמות:
סה"כ לתשלום: 0
קנייה מאובטחת