סמינר CM-Therapy מחזור 4: 2018 /19-20/1

סמינר CM-Therapy מחזור 4 -   19-20/1/18

CM – Therapy  הינה שיטת טיפול חדשנית ופורצת דרך המשלבת פרוטוקול אבחון דינאמי עם טיפול יעיל ופשוט. השיטה מביאה לתוצאות קליניות מצוינות כבר בזמן הטיפול

מטרת הסמינר היא להקנות כליים קליניים יישומיים בהם ניתן להשתמש בהצלחה כבר בסיום הסמינר, לכן הסמינר מבוסס על לימוד ואיבחון ממוקד של שרשראות השרירים ועל תירגולי טיפול. כמו כן יערכו הדגמות חיות של טיפולים בשיטה זו.

כמות:
סה"כ לתשלום: 1450
קנייה מאובטחת

הסמינר יערך בתאריכים 19-20/1/18 , בשעות 9:00-17:00.
רחוב בן יהודה 35 תל אביב (מרכז שורשים)
מספר המשתתפים בסמינר מוגבל בשל הצורך בתירגול והנחיה צמודה.
מחיר בהרשמה מוקדמת   – מחיר למשתתף 1450 עד לתאריך 15/12/17. לאחר תאריך זה במידה ויוותרו מקומות פנויים המחיר 1590.

ובנימה אישית,

בשני העשורים האחרונים אני מטפלת ומלמדת שיטות דיקור וטיפול יפניות בעיקר בתחומי האורתופדיה וטיפול בכאב. למדתי מספר שיטות טיפול  בארה"ב וביפן שהפכו לשיטה משולבת, יעילה, ברורה וקלה ללימוד. קראתי לשיטה זו Chain of movements שכן היא מטפלת בשרשרת התנועה.
היעילות של השיטה וההבנה העמוקה של כאבי הגוף מפתיעה אותי ואת מטופלי בכל יום מחדש.
כיום, CM-therapy הפכה לשיטת טיפול עיקרית במרפאתי ואני מוקירה תודה למורים שהעניקו לי מהידע והניסיון העצום. את הידע והניסיון אני מעניקה היום למטפלים אחרים שמבקשים להרחיב את סל הכלים שלהם ולהביא ריפוי למטופליהם.

מקווה לראותכם בין משתתפי הסמינר
אסינה

מנחת השיטה:

אסינה ארדר – עוסקת בדיקור סיני ויפני כ 15 שנה. מלמדת את התוכנית הדו שנתית לרפואה יפנית . מעבירה סמינרים בשיטת B.A.T – Brain Acupuncture Therapy, השתלמויות פרקטיות בנושא Skin Therapy, בעלת תעודת M-Test instructor  מאוניברסיטת פוקוקה שביפן. 

 

כמות:
סה"כ לתשלום: 1450
קנייה מאובטחת