סמינר M-TEST 9-10/6 – מחזור 1 – ההרשמה לסמינר זה הסתיימה

כמות:
סה"כ לתשלום: 0
קנייה מאובטחת

בתאריכים 9-10/6 יערך סמינר  M-TEST הראשון בישראל.

שימו לב, ההרשמה לסמינר זה הסתיימה. ניתן לשלוח מייל להצטרפות רשימת ממתינים על בסיס ביטולים של משתתפים שרשומים לסמינר זה.

צוות המרצים אסינה ארדר ו Ulick Burke ינחו, יתרגלו ויאמנו את משתתפי הסמינר כך שהמשתתפים יוכלו להשתמש ביעילות בשיטה כבר בסיום הסמינר.

הסמינר יתמקד בהסברים פרקטיים, הדגמה ותירגול מעשי.

סמינר M-Test בנוי במדוייק על פי התוכנית היפנית כפי שמלמד אותה Dr. Mukaino  בבית החולים האוניברסיטאי בפוקוקה שביפן.

מהי שיטת M-Test?

M-Test הינה פרוטוקול איבחון וטיפול המאפשר למטפל איבחון וטיפול מקיף וברור של המטופל בזמן קצר. הטיפול מביא לתוצאות מצוינות במצבים של כאב כרוני ואקוטי על ידי הערכת  איכות התנועה (טווח תנועה וכאב) של המטופל.

השיטה פותחה כשיטת טיפול לספורטאים בנבחרות האולימפיות ביפן, לטיפול בפציעות ספורט, שיקום, ולא פחות חשוב מכך לצורך שיפור ביצועים. עם פרסום המחקרים על הצלחת השיטה, התמחו בה רופאי משפחה, אורטופדים, פיזיותרפיסטים, מאמני ספורט ומדקרים ושימושה הורחב לטיפול בבעיות אורתופדיות נוירולוגיות ופתולוגיות פנימיות.

כיצד מתבצע הטיפול?

נעשה שימוש ב Press tacks כמו Seirin Pyonex במקום מחטים. לכן, שיטה זו מתאימה ללימוד גם למטפלים מתחומים שונים מלבד מדקרים.

פרטים חשובים

בסמינר יהיו 3 מתרגלים. מספר המשתתפים בסמינר מוגבל ל- 40 בשל הצורך בתירגול והנחיה צמודה.

הרשמה לסמינר תתבצע על בסיס תשלום בפועל ללא שמירת מקום.

Early Bird   - מחיר למשתתף 1350 עד לאריך 1/4/17. לאחר תאריך זה במידה ויוותרו מקומות פנויים המחיר 1560.

מחיר לאיש צוות במרפאה של אסינה (בהווה או בעבר) 1250

הסמינר יתקיים ברחוב בן יהודה 35 תל אביב, במרכז שורשים

בוגרי הסמינר יוכלו להשתתף בסמינר למתקדמים שייערך בברצלונה באוקטובר 2017 בהנחיית Dr Mukaino

המעוניינים להרשם יפנו במייל אל [email protected] או בטלפון 0544-7030300. כמו כן ניתן להירשם דרך האתר:

מנחי השיטה:

אסינה ארדר – עוסקת בדיקור סיני ויפני כ 15 שנה. מלמדת את התוכנית הדו שנתית לרפואה יפנית במרכז הרמוניה. מעבירה סמינרים בשיטת B.A.T – Brainn Acupuncture Therapy, השתלמויות פרקטיות בנושא Skin Therapy, בעלת תעודת M-Test instructor מאוניברסיטת פוקוקה שביפן. אסינה היא אחת משלושת המנחים היחידים מחוץ ליפן שעברו מבחן הסמכה ללימוד השיטה. מבחן ההסמכה והתעודה ניתנו ע"י Dr. Mukaino ו- Dr. Yuki Itaya

Ulick Burke - Senior M-Test instructor, למד והתמחה אצל Dr. Mukaino. מלמד את השיטה יחד עם Dr. Yuki Itaya בארה"ב, אירופה וצפון קוריאה. סיים לימודי סינית ואנתרופולוגיה באנגליה. למד רפואה סינית בטאיוואן, והתמחה בדיקור, טווינה, הרבליזם ו – Bone Manipulation. יחד עם Dr. Itaya נסע ליפן להתמחות בשיטת M-Test  אצל Dr. Mukaino.

ובנימה אישית,

ההיכרות הראשונית שלי עם שיטת M-test  היתה לפני כעשור כשקראתי בהתלהבות את הספר Sports Acupuncture של Dr. Mukaino . ניסיתי ליישם את השיטה על פי הספר אך ברוב המקרים לא הצלחתי להגיע לתוצאות משביעות רצון. לכן, החלטתי לנסוע לארה"ב לסמינר בהנחיית Yuki & Ulick. הסמינר היה מובנה בצורה יפנית, כלומר מדוייקת, חדה, בלתי מתפשרת וברורה. כשחזרתי לארץ התחלתי ליישם את השיטה בהצלחה מרובה, Yuki & Ulick תמכו בי מקצועית לכל אורך הדרך. ב 2016 הגיעה הזמנה ללימודים מתקדמים למטפלים וותיקים בשיטת M-Test. הלימודים כללו תירגולים אינטנסיביים, מבחנים וטכניקות טיפול מתקדמות שבסופם קיבלתי תעודת מדריך להנחיית ולימוד השיטה.
כיום, M-Test הפכה לשיטת טיפול עיקרית במרפאתי ואני מוקירה תודה למוריםם שהעניקו לי מהידע והניסיון העצום. את הידע והניסיון אני מעניקה היום למטפלים אחרים שמבקשים להרחיב את סל הכלים שלהם ולהביא ריפוי למטופליהם.

מקווה לראותכם בין משתתפי הסמינר

אסינה