סמינר M-TEST מחזור 2 – הסמינר מלא – ההרשמה הסתיימה

כמות:
מחיר מבצע ברכישה דרך האתר: 1350 במקום 1560 ₪ ברכישה במרפאה
קנייה מאובטחת

ההרשמה לסמינר M-TEST בתאריכים 15/6, 22/6 הסתיימה

 

 המעוניינים להרשם ישלחו מייל לצור קשר בתר זה ויכנסו לרשימת ההמתנה

במידה ויתפנה מקום נפנה לרשימה זו.

תודה לכל הנרשמים

מהי שיטת M-Test?

M-Test הינה פרוטוקול איבחון וטיפול המאפשר למטפל איבחון וטיפול מקיף וברור של המטופל בזמן קצר. הטיפול מביא לתוצאות מצוינות במצבים של כאב כרוני ואקוטי על ידי הערכת  איכות התנועה (טווח תנועה וכאב) של המטופל.

השיטה פותחה כשיטת טיפול לספורטאים בנבחרות האולימפיות ביפן, לטיפול בפציעות ספורט, שיקום, ולא פחות חשוב מכך לצורך שיפור ביצועים. עם פרסום המחקרים על הצלחת השיטה, התמחו בה רופאי משפחה, אורטופדים, פיזיותרפיסטים, מאמני ספורט ומדקרים ושימושה הורחב לטיפול בבעיות אורתופדיות נוירולוגיות ופתולוגיות פנימיות.

כיצד מתבצע הטיפול?

נעשה שימוש ב Press tacks כמו Seirin Pyonex במקום מחטים. לכן, שיטה זו מתאימה ללימוד גם למטפלים מתחומים שונים מלבד מדקרים.

פרטים חשובים

הסמינר יערך בתאריכים 15/6, 22/6, 9:00-16:00.

בן יהודה 35 תל אביב

מספר המשתתפים בסמינר מוגבל ל- 25 בשל הצורך בתירגול והנחיה צמודה.

הרשמה לסמינר תתבצע על בסיס תשלום בפועל ללא שמירת מקום.

מחיר בהרשמה מוקדמת   - מחיר למשתתף 1350 עד לתאריך 12/5/17. לאחר תאריך זה במידה ויוותרו מקומות פנויים המחיר 1560.

מחיר לאיש צוות במרפאה של אסינה (בהווה או בעבר) 1250

בוגרי הסמינר יוכלו להשתתף בסמינר למתקדמים שייערך בברצלונה באוקטובר 2017 בהנחיית Dr Mukaino

המעוניינים להרשם יפנו במייל אל [email protected] או בטלפון 0544-7030300. כמו כן ניתן להירשם דרך האתר:

עידכונים נוספים בעמוד הפייסבוק

מנחת השיטה:

אסינה ארדר – עוסקת בדיקור סיני ויפני כ 15 שנה. מלמדת את התוכנית הדו שנתית לרפואה יפנית במרכז הרמוניה. מעבירה סמינרים בשיטת B.A.T – Brain Acupuncture Therapy, השתלמויות פרקטיות בנושא Skin Therapy, בעלת תעודת M-Test instructor מאוניברסיטת פוקוקה שביפן. אסינה היא אחת משלושת המנחים היחידים מחוץ ליפן שעברו מבחן הסמכה ללימוד השיטה. מבחן ההסמכה והתעודה ניתנו ע"י Dr. Mukaino ו- Dr. Yuki Itaya

 

ובנימה אישית,

ההיכרות הראשונית שלי עם שיטת M-test  היתה לפני כעשור כשקראתי בהתלהבות את הספר Sports Acupuncture של Dr. Mukaino . ניסיתי ליישם את השיטה על פי הספר אך ברוב המקרים לא הצלחתי להגיע לתוצאות משביעות רצון. לכן, החלטתי לנסוע לארה"ב לסמינר בהנחיית Yuki & Ulick. הסמינר היה מובנה בצורה יפנית, כלומר מדוייקת, חדה, בלתי מתפשרת וברורה. כשחזרתי לארץ התחלתי ליישם את השיטה בהצלחה מרובה, Yuki & Ulick תמכו בי מקצועית לכל אורך הדרך. ב 2016 הגיעה הזמנה ללימודים מתקדמים למטפלים וותיקים בשיטת M-Test. הלימודים כללו תירגולים אינטנסיביים, מבחנים וטכניקות טיפול מתקדמות שבסופם קיבלתי תעודת מדריך להנחיית ולימוד השיטה.
כיום, M-Test הפכה לשיטת טיפול עיקרית במרפאתי ואני מוקירה תודה למוריםם שהעניקו לי מהידע והניסיון העצום. את הידע והניסיון אני מעניקה היום למטפלים אחרים שמבקשים להרחיב את סל הכלים שלהם ולהביא ריפוי למטופליהם.

מקווה לראותכם בין משתתפי הסמינר

אסינה