חיסון לשפעת ולמחלות חורף

להתחסן או לא? בכל שנה מטופלים שמגיעים למרפאה שואלים אותי "האם כדאי לקחת חיסון נגד שפעת השנה"? משרד הבריאות ממליץ לציבור להתחסן ובייחוד לאוכלוסייה המבוגרת ולילדים. הסיבה לחיסון היא הגיונית למדי, בכל שנה הווירוסים אלימים יותר. אם בעבר שפעת נמשכה כשבוע הרי שכיום משך המחלה עשוי להגיע ל 10-14 יום והתסמינים קשים וכוללים חום, כאבי גוף, יתכנו סיבוכים במערכת הנשימה ועוד.

מערכת החיסון שלך חזקה או חלשה?

יש אנשים שבתקופת הסתיו והחורף נוטים להצטנן בקלות ואף לחלות בסינוסיטיס, יש כאלו שנוטים לדלקות גרון או שיעול. המשותף לכל אלו הוא מערכת חיסון חלשה. אנשים אלו 'תופסים' כל וירוס שנמצא באוויר. הם יודעים שבתקופת החורף הם מצוננים, מנוזלים וסובלים. רבים מתארים זאת במילים 'כל וירוס, חיידק ורוח קרה נכנסים לגוף שלי', 'אני מרגיש שאין לי מערכת הגנה'.

חיזוק מערכת החיסון – טיפול סיני שעובד

הרפואה הסינית מסבירה שמערכת חיסון צריכה להיות אקטיבית, פעילה יותר בחורף ולחמם את השכבה החיצונית של הגוף. חיזוק מערכת החיסון נעשה על ידי מיצוי של צמחי מרפא ששילובם יחד יוצר אפקט סינרגטי עם השפעה חזקה.

איך הרפואה המערבית מחזקת את מערכת החיסון? האם החיסון נגד שפעת יעיל?

האמת העצובה היא שרפואה המערבית אין תרופה לחיזוק מערכת החיסון… לרפואה המערבית יש חיסונים נגד שפעת אבל לא חיסון נגד התקררות, נזלת, כאב גרון, סינוסיטיס…. 

למעשה קיימים אלפי זנים של וירוסים (מחלה קלילה המערבת צינון,  שיעול, ויתכן חום נמוך) וכן כ- 4-5 זנים עיקריים הגורמים לשפעת (חום גבוה, כאבי גוף, תשישות). הרפואה המערבית מחסנת כנגד 4-5  זני שפעת בלבד!

היעילות של החיסון נגד שפעת חלקית בלבד:   על פי מחקר שפורסם  שפורסם ב- 2011 במגזין המחקר הרפואי Lancet החיסון יעיל במניעת המחלה אצל 59 אחוז מהמתחסנים הבריאים בלבד, ולא בקרב ‭90-70‬ אחוז כפי שסברו קודם !


אז כדאי לקחת חיסון נגד שפעת?

לאחר החיסון נגד שפעת אנשים רבים מגיבים לחיסון עצמו במחלה דמויית שפעת, חום , כאבי גוף, נזלת…
לרפואה המערבית אין חיסון נגד התקררות, נגד נזלת ושיעול! לעומת זאת לרפואה הסינית יש ניסיון של אלפי שנים בחיזוק מערכת החיסון. חיזוק מערכת החיסון נעשה על ידי פורמולות צמחיות שגורמים למערכת החיסון להיות לפעול בצורה מיטבית, להתמודד טוב יותר עם שינויים במזג האוויר, עם קור ורוח.

חשוב לדעת:
מחלה היא לא בהכרח קללה! מחלת חום של פעם עד פעמיים בשנה בריאה לגוף ומחזקת את מערכת החיסון. הדבר החשוב הוא לגרום למחלה להיות קלה, קצרה, עם מעט נזלת ואולי עם חום נמוך . הרווח הוא אדיר: הגוף מתחסן נגד נגיפים /וירוסים, ומעתה הוא מחוסן ולא ניזקק לחיסון נגד שפעת.

שפעת, התקררות או מחלה ויראלית אינם מעידים על מערכת חיסון חלשה, אלא על מערכת חיסון שמגיבה לפולשים לא רצויים (למשל וירוסים).

לרכישת ערכת חיסון טבעית בהנחה של 22% לחצו כאן 

הערכה לחיסון הטבעי נגד שפעת וחיזוק מערכת החיסון מכילה שני מרכיבים:

1. מיצוי מרוכז וחזק של צמחי מרפא לחיזוק מערכת החיסון
2. חיסון טבעי לשפעת

מה היתרון של הערכה הזו על פני מוצרים אחרים?

איננו משתמשים בתמציות טעם וסוכר כדי לשפר את המרקם והטעם ובכך הריכוז של התמצית גבוה יותר מאשר במוצרים אחרים.

לשימור המרכיבים הפעילים אנו משתמים באלכוהול. כל מוצר שאינו עושה שימוש באלכוהול גורם לאבדן המרכיבים הארומטיים שבצמחי המרפא ובכך גורם לירידה ביעילות.

אנו משתמשים בתמציות מהצמחים עצמם בריכוז של 1:10. את רוב המוצרים בשוק מכינים מאבקות ולא מהצמח עצמו.

המוצר עשוי מתמציות צמחים של חברת ווגל השוויצרית, המובילה בעולם בהכנת מיצוי מצמחי מרפא טריים ובהכנת תמציות פעילות ומרוכזות.

את החיסון לשפעת נוטלים בסתיו או בתחילת החורף והוא מונע את מחלת השפעת לכל עונת החורף.
הפורמולה מכילה Echinacea, Propolis, Una deGato, Asrtragalus, Influenzinum

למי החיסון מתאים?

לכל מי שרוצה להיות בריא!

קישור מומלץ לאתר לחצו כאן לקריאת מחקרים על חיסונים ועל כל מה שלא מספרים לנו על חיסונים

לרכישת ערכת חיסון טבעית בהנחה של 22% לחצו כאן – 134 ש"ח דרך האתר בלבד
מרפאת טבעמד – כי אין מוצר טוב יותר לחיזוק מערכת החיסון

שאלות ותשובות:
שאלה 

מוצרים רבים מכילים רכיבים דומים. מה המיוחד במוצר הזה?
תשובה
ההבדל נעוץ בריכוז של החומר. הריכוז הוא גבוה מאד ביחד של 1:10
חומרי הגלם מגיעים מהחברה השוויצרית ווגל המובילה בעולם במיצוי מצמחי מרפא טריים. החברה עורכת מחקרים ובדיקות קפדניות לבדיקת הצמחים והרכיבים הפעילים. בבעלות החברה שדות גידול אורגניים של צמחי מרפא והיא מפקחת באופן ישיר על הגידול, הקטיף, האיחסון ותהליך המיצוי. חברות רבות נסמכות על קבלני משנה עליהם הפיקוח מוגבל.
השילוב של הצמחים האלו הוא בעל אפקט יעיל במיוחד ויש לנו ניסיון עם מאות מטופלים מרוצים שחוזרים בכל שנה לקנות את המוצר.
בארץ בית המרקחת  של דר' סמואלוב מהמובילים בארץ רוקח את התרכובת מחומרי הגלם המיובאים תחת תנאי תקן מחמירים.

שאלה
מתי כדאי להתחיל לקחת את החיסון?
תשובה
בחודשים אוקטובר עד מרץ

שאלה
האם מותר לילדים?
תשובה
כן, מגיל שנה