המרפאה והשיטה

המרפאה

מרפאת טבעמד הינה מרפאת מומחים ברפואה משלימה, במרפאה מטפלים מומחים ברפואה סינית, רפואה יפנית, נטורופתיה והומיאופטיה. מטרת הטיפול היא להביא את המטופל למצב משביע רצון בזמן הקצר ביותר ולהנחות אותו כיצד לשמור על בריאותו, לשפר אותה ולמנוע מחלות.

הטיפול במרפאת "טבעמד" מבוסס על רפואה טבעית הוליסטית, וכולל תשאול מקיף ובהתאם לכך אבחון על פי רפואה סינית מסורתית ורפואה טבעית בשילוב עם אבחנה של רפואה מערבית קונוונציונאלית.

יתרון המרפאה הוא שכל עובדי המרפאה עובדים גם בקופות חולים ובבתי חולים יחד עם רופאים מערביים ומורגלים בשילוב של רפואה מערבית עם רפואה טבעית. אנו מנוסים בשילוב הידע המערבי (כמו בדיקות דם, צילומי רנטגן, שימוש בתרופות מרשם וכו'...) יחד עם הטיפול ברפואה טבעית.

טיפול ניתן לאחר איבחון יסודי ומקיף האורך שעה-שעתיים ומקיף את כל מערכות הגוף והנפש.

לאחר האבחון, המטופל יקבל המלצות ותוכנית טיפול אישית. תוכנית טיפול כזו עשויה לשלב דיקור סיני, דיקור יפני, שיאצו, טווינא, תוספי מזון, צמחי מרפא והנחיות תזונה לפי הצורך והתאמה לצרכי המטופל.

המלצה לגבי אופי הטיפול ומספר הפגישות משתנה בהתאם לאיבחון המקיף שנערך בפגישה הראשונה.
צוות המרפאה יעמוד לרשותך בכל שאלה שתעלה בנוגע לטיפול ולשיפור בריאותך!

עדי אגוז

מטפלת ברפואה סינית ורפואה יפנית, מוסמכת Dip Ac

מוסמכת לתואר ברפואה סינית מטעם "ברושים" אוניברסיטת ת"א.
התמחות ברפואה יפנית על פי התוכנית שמועברת ב- Harvard Medical School,התמחות בלונדון במרכז Well 4 Ever. כיום, מטפלת בכירה במרפאת טבעמד, מטפלת בקופת חולים בכללית – רפואה משלימה, וכן במרפאה פרטית.
האני מאמין שלי.....

לפני 11 שנה חליתי במחלה שהצריכה התמודדות פיזית ונפשית במשך שנה שלימה, זו הייתה השנה המשמעותית בחיי עד כה. משם החלה ההבנה על הקשר העמוק בין גוף ונפש.
במהלך אותה שנה נחשפתי לדרכי טיפול שונות מלבד הרפואה המערבית, דרכי טיפול שהיו קיימות בעולמינו הרבה לפני עידן המודרניזציה והבדיקות הפנימיות, שעזרו לגופי להחלים בזמן קצר מהצפוי.
משם החל המסע הארוך של לימודי רפואה סינית ויפנית, רפלקסולוגיה וצמחי מרפא שבמהלכו העמקתי וחקרתי את גוף האדם מבחינה אנטומית, מרידיאנית ופילוסופית והבנתי את חשיבותה של התזונה לבריאותינו.

להיות מטפל זו תכונה שטמונה בך ומתבטאת בחייך עוד לפני שמגיעה ההבנה שאתה רוצה לטפל באנשים. עיסוק במקצוע הגורם לך סיפוק הינו מרכיב חשוב ביכולתך להיות מאושר. לשמחתי נחשפתי לדרך שמאפשרת לי לעזור לאנשים לאזן את גופם ולרפא אותו בעזרת יכולתו הטבעית כמו שרק הוא יודע.

רפואה שלמה לכולם!
עדי אגוז

עדי אגוז

איתי צברי

מטפל ברפואה סינית ויפנית Dip Ac, מטפל בכיר בשיאצו, מוסמך לתואר ברפואה סינית מטעם "ברושים" אוניברסיטת
ת"א.
התמחות באסף הרופא, במחלקה האורטופדית ובמחלקת נשים.
כיום מטפל במרפאת טבע-מד לרפואה יפנית, באסף הרופא במחלקה האורטופדית ובקופת חולים.

אני מאמין...

לפני 12 שנה גרתי ביפן שם פגשתי את השיאצו והרפואה היפנית. קסמה לי פילוסופיית המזרח בכלל ובפרט נדהמתי לגלות את הקשר העמוק בין גוף לנפש ואת יכולתו של הגוף לרפא את עצמו. מאז ועד היום לא נטשתי את ספסל הלימודים וככל שאני מעמיק וחוקר אני מגלה שניתן לרפא כמעט כל אחד ואחת ולשפר את הבריאות. בכל יום מחדש אני מגלה שהגוף שלנו הינו מכונה משומנת היטב שמשרתת אותנו בנאמנות אם רק נקשיב לה ונטפל במכונה זו כראוי. אני מאמין שמחלות ובעיות רבות כיום נובעות מקצב ואורח החיים שסיגלנו לעצמנו. הטיפול האמיתי בעיני הוא טיפול אשר חותר למציאת שורש הבעיה ולשינוי הגורמים שהובילו ליצירתה. בבסיסה הרפואה הסינית היא רפואה מונעת וכשכזו עליה להבין קודם מהי הדרך הנכונה לחיים טובים. מטפל טוב בעיני הוא כזה שמצליח לגרום לשינוי אצל המטופל לכיוון חיים טובים יותר.

רפואה שלמה ומהירה!
איתי צברי

 

איתי צברי