פטרת ציפורניים

פטרת ציפורנים – יש טיפול סיני שעובד!pateret

פטרת ציפורניים לעולם לא נרפאת מעצמה. יתרה מכך, הפטרייה פוצעת את הציפורן והעור ויכולה לגרום לזיהומים נוספים
ולעור מודלק ומגורה. הטיפול הטוב ביותר הוא הטיפול חיצוני מבוסס על חומרים טבעיים שאינו פוגע במערכות הגוף הפנימיות. למרות שרוב האנשים מיואשים מטיפול בפטרת הציפורניים לאחר שניסו תרופות ומשחות כה רבות, יש כיוון טיפולי טבעי אחר שעובד! איבחון נכון של הפטרייה יחד עם רפואה סינית שאלפי שנים יודעת להילחם ולחסל פטרת ציפורניים מביא לתוצאות מצויינות.

מאין מגיעה הפטרת לציפורניים?

פטרת הציפורניים היא למעשה זיהום על רקע פטרייה בציפורניים. הפטרייה יכולה להגיע לציפורניים בעקבות הליכה ברגליים יחפות במקומות ציבוריים, שם יש פטריות לרוב ואלו לעיתים 'נתפסות' או חודרות לרגל באזור בו יש חתך או פצע. אנשים רבים מספרים שפטרייה בציפורן הגיעה לאחר טיפול פדיקור ומניקור, כך שיתכן שהייתה פטרייה על הכלים בהם נעשה שימוש בעת הפדיקור. בנוסף, יתכן שפטרייה שהייתה על העור גדלה והתפשטה גם לאזור הציפורן. מחלות של שמערבות חולשה של מערכת החיסון או פגיעה במערכת החיסון כמו בעת טיפול בכימותרפיה עשויים לגרום לפטרת ציפורניים.

איך יודעים שמדובר בפטרייה ולא בנגע או טפיל אחר?

במצבים קלים של פטרייה בציפורן לעיתים תופיע נקודה כהה על הציפורן או קווים לבנים או התעבות עדינה של הציפורן, אך במצבים קשים יותר של פטרייה בציפורן, הציפורן בדרך כלל מלבינה ומתעבה, ובהמשך אף מתקשה מאד ומתנתקת מן העור שבתחתית הציפורן. עם הזמן הציפורניים הופכות צהובות ועכורות, מתעבות, נעשות רגישות וכואבות ועם הזמן מתפוררות ואפילו נושרות. מצב זה יכול להיות מלווה בריח לא נעים. חלקיקי פטריה עלולים להדביק אנשים אחרים ואפילו להוביל לזיהום חיידקי בעור. אישור סופי לכך שאכן מדובר בפטרייה בציפורן ניתן לקבל ע"י בדיקת דגימה משיירי הציפורן מתחת למיקרוסקופ או על ידי גידול תאי תרבית כדי לבדוק איזה סוג של פטרייה גורם לזיהום.

מהו הטיפול לפטרייה בציפורן פטרת ציפורניים?

למרות שהמדע מתקדם והאדם כבר הגיע לחלל, למרות שהאדם מתיימר ליצור שיבוטים גנטיים, להביא ילדים לעולם בהפריית מבחנה, הרפואה המערבית עדיין מתקשה לחסל פטרייה בציפורניים! בבתי המרקחת ניתן לרכוש משחות ולקים שונים שמביאים להקלה מסוימת, וכשאלו לא מועילים רופא המשפחה או רופא העור ימליץ על טיפול תרופתי לחיסול הפטרייה. אך טיפול זה עשוי לפגוע בכבד, כך שבמקביל לטיפול יש לבצע בדיקות דם כדי לוודא שהכבד עדיין בריא… הבעיה היא, שלאחר מספר שנים הפטרייה שוב חוזרת…

מדוע הפטרייה כה עמידה?

הפטרת נאחזת ככל הנראה בבשר הציפורן ובשכבות העמוקות של עור ומתפשטת במהירות גדולה. היא מכה שורשים, ושורשי הפטריה אינם מגיבים תמיד לטיפול. מלבד זאת, בשיטת הבדיקה של מרפאת טבעמד גילינו תופעה מעניינת, בדרך כלל בצד בו מופיעה פטרת יש גם זרימת דם מופחתת ועור יותר יבש! מה המשמעות של ממצא זה? לקריאת הטיפול היעל ביותר בהמשך….

מהו הטיפול המוכח הטוב ביותר לפטרת ציפורניים?

הטיפול הטוב ביותר לפטרת ציפורניים פטרייה בציפורן הוא שילוב של ידע סיני עתיק לטיפול בפרזיטים ופטריות יחד עם טיפות המופקות מחומרים טבעיים הידועים ביכולתם להרוג טפילים ופטריות. חומרים אלו הינם בעלי תוצאות מוכחות כאשר מכינים מהם תמצית בריכוז גבוה. בנוסף, לפי הרפואה הסינית, בדרך כלל באזור בו יש יותר פטריות יש גם זרימת דם מופחתת ועור יותר יבש! את העור היבש וזרימת הדם המופחתת אנו מאבחנים לפי טכניקות לחיצה פשוטות: אנו בודקים רפלקסים ואת רמת המתח השרירי בגפה (יד או רגל) שבה נמצאות הפטריות ומשחררים שרירים אלו וממריצים את זרימת הדם על ידי לחיצות עיסוי ודיקור.
למעשה שילוב של תמציות הצמחים יחד עם הדיקור והעיסוי הסיני מאפשרים לשפר את מערכת החיסון בכל הגפה (יד או רגל) שבהם יש פטרייה וכך לא רק שהפטרייה נעלמת אלא גם לא חוזרת לעולם.

כיצד פועלות טיפות הציפורניים של טבעמד?

הטיפות חודרות לבסיס הציפורן ומעכבות את גדילת הפטריה יחד עם גרימה להרג הפטריה. הטיפות של טבעמד ידועות ביעילותן בזכות החומר הפעיל החזק שהוא בעל יכולת חדירות גבוהה ממשטח הציפורן אל בסיס הציפורן ואל שורשי הפטרייה. והחשוב ביותר – 100% טבעי – ללא חומר משמר!

 

 

כמות:
מחיר מבצע ברכישה דרך האתר: 168 במקום 168 ₪ ברכישה במרפאה
קנייה מאובטחת


הנחיות שימוש, שאלות ותשובות:

איך משתמשים בטיפות לפטרת ציפורניים של טבעמד?

בכל יום מזליפים טיפה אחת בלבד, ובעזרת הטפטפת מורחים את הטיפה על הציפורן ועל גבולות הציפורן במפגש עם העור. החומר הינו מרוכז ולכן אין צורך ביותר מטיפה אחת. מומלץ להזליף לאחר מקלחת ולפני השינה ואז להתהלך עם רגל חשופה (ללא גרביים) לפחות 10 דקות כדי לאפשר לחומר להיספג ולהשפיע. לא לנגב את החומר הוא נספג מעצמו.

כמה זמן לוקח עד שהטיפול משפיע?

מייד! ניתן לראות כיצד באזורים בהם הפטרייה קיימת נוצרת תגובת הקצפה מיידית. מופיע קצף לבן עדין. משמעות הקצף הלבן הוא שהחומר מעכל את שטח הפנים החיצוני של הפטרייה. לאחר כשתי דקות הקצף נעלם. ניתן לראות שאם מזליפים טיפה על איזור בו הפטרייה אינה קיימת (למשל על עור כף היד) החומר אינו מקציף כיוון שאין פטריה או פרזיט 'לעיכול'.

איך יודעים שהטיפול עובד?

ראשית, כאמור לעיל רואים שהחומר מקציף והופך לבן למספר רגעים בהם הוא מעכל את השכבה החיצונית של הפטרת. בנוסף, הציפורן גדלה נקייה, כלומר ניתן לראות שעם השימוש שורש הציפורן גדל בריא, האזור בו נמצאת הפטרייה מתקרב לקצה הציפורן עד שניתן לגזור את הנגע. בד"כ פטרת גדלה לעומק ולרוחב כלומר מתפשטת על פני הציפורן יחד עם העמקה לתוך העור והבשר שמתחת לציפורן ולכן כאשר הציפורן גדלה הפטרת אינה נעלמת. הטיפות מאפשרות לשורשי הפטרת למות ולכן הציפורן גדלה נקייה.

לכמה זמן מספיקות הטיפות?

הטיפות מספיקות ל- 5-6 חודשים בהן יש די טיפות להזלפה על 2-4 ציפורניים. 5-6 חודשים הוא הזמן בו באופן טבעי גדלה ומתחלפת כל הציפורן בכף הרגל.

האם יש לטיפות ריח?

לא

האם הטיפות מלכלכות את הבגדים?

לא. בנוסף, החומר הינו שקוף.

האם כדאי לעשות טיפול מונע גם לציפורניים שאינן נגועות?

עם השנים ראינו שהזלפה של טיפות על ציפורניים נוספות גורמת גם היא להקצפה, כלומר גם בציפורניים אחרות קיימת התחלה של פטרת אף כי עדיין אינה נראית לעין. לכן, אנו ממליצים לנסות ולהזליף על ציפורניים נוספות כדי לבדוק הימצאות של פטרת, ובמידה והיא קיימת להקדים תרופה למכה ולטפל בבת אחת בכל מקום בו יש תגובה של החומר.

האם טיפול בדיקור משפר את חיסול הפטרת?

טיפול בדיקור משפר את יכולת התגובה על ידי איזון של הגוף, איזון מערכת העיכול ומערכת החיסון ולכן התוצאות יהיו טובות יותר. עם זאת, ראינו שהטיפות נותנות תוצאה טובה גם ללא דיקור. במקרי פטרת קשים, בהם כל הציפורניים מעורבות, במצבים של צריכת תרופות שמכבידות על הכבד או הכליות כמו כימותרפיה, תרופות למחלות אוטואימוניות וכן תרופות להורדת כולסטרול וטריגליצרידים וכן במצבי סכרת מומלץ לשלב טיפול בדיקור ותזונה כיוון שהגוף צריך להתמודד עם תרופות שהן סוג של רעלים ולנקות אותן ולכן נדרשת עזרה נוספת.

עד כמה חשוב הטיפול התזונתי במקביל לטיפול על ידי הטיפות לפטרת ציפורניים?

השינוי התזונתי מאפשר לגוף להתנקות, לתמוך ולחזק את מערכת החיסון ולכן משפר את תגובת הגוף לטיפול. עם זאת, ראינו תוצאות טובות גם ללא שינוי תזונתי קיצוני. לרוכשים טיפול לפטרת ציפורניים יינתנו בכל מקרה המלצות תזונה כתמיכה לטיפול.

האם הטיפות לפטרת ציפורניים יעילות לכל סוגי הפטריות?

הטיפות יעילות לרוב סוגי הפטרת והפרזיטים התוקפים את הציפורן כיוון שהן מכילות מספר חומרים שתוקפים פטרת והשילוב ביניהם מחזק עוד יותר את פעילות החומר. מניסיוננו ההצלחה היא בסדר גודל של 80%-90%! מגיעים אלינו אנשים שבדקו את סוג הפטרת במכונים שונים ולרובם היה שיפור ניכר ללא קשר לסוג הפטרייה. לכן אנו ממליצים לחסוך את הבדיקה ולראות האם הטיפות יוצרות תגובת הקצפה כפי שתוארה לעיל. משמעות ההקצפה היא שהטיפות עובדות (בין אם זו פטרת, אקזמה, פרזיט או כל טפיל אחר שהתיישב על הציפורן).
לכן כדאי להגיע למרפאה ולנסות ולראות אם נוצרת הקצפה. פשוט וקל… וזה גם על חשבוננו!
בנוסף, ראינו הצלחה בטיפול גם לאחר טיפול בכימותרפיה ואצל סוכרתיים. הכימותרפיה פוגעת במערכת החיסון ולכן ניתן לראות פטרת על רוב הציפורניים! אפילו במקרים אלו הייתה תגובה מצויינת.

האם הטיפות יעילות גם לאקזמות ופרזיטים אחרים שתוקפים את הציפורן והעור סביב הציפורן?

כן

מהו המחיר של טיפות לפטרת ציפורניים?

לרכישה באתר: 168₪ לבקבוק  שמספיק ל- 5-6 חודשים, כלומר די והותר לטיפול מלא!
לרכישה במרפאה בתאום מראש : 189ש"ח לבקבוק.

הטיפול הצליח והפטרייה נעלמה. מה עלי לעשות כדי לשמר את המצב?

מומלץ להזליף טיפה פעם בשבוע למספר חודשים כדי שהפטרייה לא תתעורר, או כדי למנוע ממצבים התחלתיים של הדבקה להתפתח. מי שיש לו נטייה לפטרת ציפורנים עשוי לפתח את המצב שוב ושוב.

כמות:
מחיר מבצע ברכישה דרך האתר: 168 במקום 168 ₪ ברכישה במרפאה
קנייה מאובטחת